Śledź @Doria
Zobacz profil

AVENTO2 – MAGIA NATURY W MATERACACH

W naszych materacach stawiamy przede wszystkim na produkty ekologiczne i jak najbardziej naturalne. Stąd nasza szeroka oferta pianek produkowanych w oparciu o naturalne biokomponenty roślinne, z najlepszych fabryk europejskich. Dzisiaj przedstawiamy kolejny wyrób ze Szwajcarii – pianki AventO2.

Pianka AventO2

Pianka AventO2 to nowoczesny produkt tapicerski. Jest to pianka wysokoelastyczna najnowszej generacji, która jest spieniana, sieciowa i stabilizowana olejkami roślinnymi, a przede wszystkim olejkiem lawendowym. Powstaje ona w szwajcarskiej firmie Fritz Nauer AG, a sprzedawana jest głównie w Niemczech i Francji, aczkolwiek dotarła też już do USA i Kanady. W Polsce na dziś dzień wykorzystuje ja tylko słowacka firma Materasso w swojej kolekcji materaców Swiss.

szwajcarska pianka avento2 - wysokiej jakości pianka produkowana przy użyciu olejku lawendowego, nie kruszy się i nie traci sprężystości

Zamiana ropopochodnych półproduktów na półprodukty roślinne, zaskutkowało przede wszystkim zwiększeniem bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego, poprzez m.in. wyeliminowanie szkodliwego czynnika CFC oraz podniesienia trwałości materaca. Technologia AventO2 daje bowiem piankę, która jest odporna na takie czynniki jak wilgoć, wysoką temperaturę, dzięki czemu ma znikomą podatność na utlenianie się. Mówiąc bardziej prosto – nie będzie się kruszyć, tracić swojej sprężystości w trakcie użytkowania – nie będzie się więc wygniatać. Oprócz tego pianka charakteryzuje się najwyższa z możliwych przewiewności. Daje to optymalny klimat użytkownia.

Zalety materaców z pianki AventO2

Materace wykonywane na bazie pianki AventO2 dają nam wiele, ale przede wszystkim:

  • długoletnią, pełną sprawność materaców,
  • odporność na wilgoć i temperaturę, funkcjonalną stabilność, a więc gwarancję iż materac będzie długo zachowywał swoje właściwości,
  • odpowiednią wentylację, regulację wilgoci i utrzymywanie stabilnej temperatury na powierzchni materaca,
  • kojące działania dla skóry,
  • produkt bezpieczny dla osób z astmą,
  • redukcję napięć nerwowych i stresu dzięki naturalnym właściwościom lawendy,
  • produkt ekologiczny – do produkcji używa się kilkukrotnie mniej energii niż w przypadku tradycyjnych pianek, a przy tym używa się półproduktów roślinnych, a więc zasobów odnawialnych.

Właśnie dzięki tym udogodnieniem, innowacyjna fabryka materaców Materasso, zdecydowała się wprowadzić ten materiał do swojej oferty. Stąd obecność w naszej ofercie materaców Swiss.

O naszych materacach Swiss możecie poczytać na naszej stronie z produktami, poprzez klikanie poniższych przycisków:

MATERAC SWISS ADAPITVE MATERAC SWISS MAGIC

Pianka AventO2 nie jest produktem tanim w zakupie. Biorąc jednak pod uwagę jej długowieczność i właściwości, to jest to produkt, który gwarantuje na dziś dzień najlepszy stosunek cena/jakość. Jest to więc inwestycja jak najbardziej opłacalna.

 Doria - Materace Inspirowane Naturą - firma oferująca w Warszawie materace wysokiej jakości z naturalnych składników

Dodaj komentarz