Śledź @Doria
Zobacz profil

EVOPOREHRC – NOWOCZESNA PIANKA HR

Dzisiejszy artykuł ma przybliżyć Państwu materiał, jaki znajdziecie Państwu w naszych materacach, jakim jest pianka wysokoelastyczna EvoPoreHRC – szwajcarska jakość w materacach. Takie materace znajdziecie Państwo w Warszawie, w naszym salonie.

Pianka EvoPoreHRC

evoporehrc - szwajcarska pianka najbardziej wytrzymała i odporna na utlenianie z wilgoci i temperaturyW ofercie firmy Materasso, której firma Doria jest autoryzowanym przedstawicielem, znajdziecie Państwo materace sygnowane przez szwajcarskiego producenta pianek – firmę Fritz Nauer AG. I jest to najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, spotykany w materacach.

Jest to generalnie biorąc, pianka poliuteranowa wysokoelastyczna III generacji, najbardziej wytrzymała i stabilna, a więc też i najtrwalsza.

Zalety pianki EvoPoreHRC

Pianka EvoPoreHRC jest produktem, który w stosunku do tradycyjnych materiałów, jest produktem o najwyższych, możliwych parametrach użytkowych. Charakteryzują ją przede wszystkim:

  • odporność na takie czynniki jak wilgoć temperatura i nacisk – co daje pewność, że materac będzie trwały, wytrzymały i nie będzie tracił swojej sprężystości,
  • ekstremalna stabilność,
  • bardzo wysoka elastyczność punktowa,
  • wysoka sprężystość,
  • wysoka przewiewność,
  • mniejsze zużycie energii potrzebnej do wytworzenia pianki – czynnik ekologiczny,
  • wyeliminowanie szkodliwego dla zdrowia ludzkiego czynnika CFC, a który znajdziemy w tradycyjnych, ropopochodnych produktach.

Materace, w których zastosowano tego typu rozwiązania są najbardziej trwałe i wytrzymałe na rynku. Docenia to przede wszystkim Europa Zachodnia, USA i Kanada. Na rynku polskim obecnie piankę tego typu znajdziecie Państwo tylko w ofercie firmy

Ponieważ firma Materasso jest firmą o dużej dynamice rozwoju, dąży ona ciągle do ulepszania swoich produktów, poprzez stosowanie najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów wysokiej jakości. Dlatego oferowane przez naszą firmę materace charakteryzują się wysokimi parametrami użytkowymi, a przy optymalizacji kosztów produkcji i kanałów dystrybucji (brak pośredników pomiędzy fabryką, a sklepem detalicznym), pozwala nam oferować materace w cenach, jak przy produkcji tradycyjnej.

Pianka EvoPoreHRC posiada stosowne, międzynarodowe certyfikaty jakościowe, m.in. Co2 Friendly, Oeko-Tex 100, ISO 9001 oraz CertiPUR.

Materace z szwajcarską technologią.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa podstawowe modele materaców wykorzystujących piankę EvoPoreHRC:

oraz w spotykanej w wybranych, ekskluzywnych sklepach z materacami, kolekcji materaców exclusive.

Doria - Materace Inspirowane Naturą - firma oferująca materace w Warszawie sprężynowe, lateksowe, piankowe, termoelastyczne, dla dzieci, medyczne

Dodaj komentarz