Śledź @Doria
Zobacz profil

POLARGEL – POWIEW ŚWIEŻOŚCI W TWOJEJ SYPIALNI

Jeżeli nie lubicie uczucia przegrzewania się na swoim materacu, to najlepszym wyborem będzie zakup materaca wykorzystującego nowoczesną, włoską piankę z zawartością żelu – piankę Polargel Comfort.

Pianka Polargel

Pianka Polargel, podobnie jak pianka Biogreen, została opracowana przez włoską firmę Vefer Poliuretani. Ten włoski producent prowadzi własne badania nad piankami, pod kątem oczekiwań ze strony Klientów i rynku.

wysokiej jakości pianka wysokoelastyczna z zawartością żelu fizjologicznego Polargel

Pianka Polargel jest to po prostu wysokoelastyczna pianka poliuteranowa, która ustabilizowana została żelem fizjologicznym, dzięki któremu powierzchnia materaca jest przyjemnie chłodna. Jednocześnie udało się utrzymać elastyczność surowca, zapewniające odpowiednie podparcie dla ciała w każdej pozycji. Oczywiście – nie przesadzajmy – nie mamy tutaj takiej zdolności dopasowywania się do anatomicznych kształtów ciała, jak pianka termoelastyczna. Za to pozwala on jednak regenerować kręgosłup, dyski i stawy podczas snu. Jednocześnie, dzięki wysokiej przewiewności (lepszej nawet niż w materacach sprężynowych), zapewnia odpowiedni klimat na materacu, nawet w upalne dni.

Istotne jest też to, że pianka ta ma gęstość jak większość pianek termoelastycznych – aż 55 kg/m3, a więc znacznie więcej niż jakakolwiek pianka wysokoelastyczna.

Zastosowanie pianki Polargel w materacach.

W Polsce piankę Polargel znajdziecie Państwo tylko w ofercie firmy Materasso, a tym samym naszej firmy – Doria – Komfortowe materace i łóżka warszawa.

Podstawowym modelem materaca, który wykorzystuje ta rewelacyjną piankę wysokoelastyczną jest materac Polargel Comfort, ale wykorzystujemy je także w innych modelach, jak np. w materacu dla dzieci Baby Natur oraz opcjonalnie w materacu Premium Bio-Ex, jako topper do wyboru. Szerzej korzystamy też w ofercie materaców klasy Premium – naszej kolekcji materaców Exclusive.

Kupując materac z pianka polargel otrzymujemy:

  • materac polecany dla osób z naciśnieniem tętniczym lub z tendencją do pocenia się,
  • dużo lepszy komfort snu w upalne dni,
  • wysoką trwałość materaca,
  • bardzo dobrą elastyczność punktową, którą można śmiało porównać do pianki termoelastycznej,
  • przewiewność materaca większa niż w modelach sprężynowych,
  • wysoką higienę użytkowania materaca, ponieważ jego powierzchnia jest zawsze świeża,
  • wysokie właściwości ortopedyczne,
  • wspomaganie układu krwionośnego we właściwej pracy i dotlenianiu mózgu podczas snu.

Warto więc poszukiwać materace w sklepach, lub skorzystać z naszej oferty materaców. Istnieje możliwość wysyłki materaca w dowolne miejsce kraju w cenie 100 zł brutto, kurierem. W celu dokonania zakupu prosimy o kontakt na adres

Doria - Materace Inspirowane Naturą, oferuje materace wysokiej jakości produkowane w oparciu o biokomonenty roślinne z długoletnimi gwarancjami i certyfikatami wyrobów medycznych.

 

 

Dodaj komentarz