Łóżka kontynentalne

Łóżka kontynentalne do specyficzna oferta wśród dostępnych w naszych sklepach w Warszawie łóżek. Są to model charakteryzujące się wysoką elastycznością punktową i sprężystością, zapewniającą niebywale wysoki komfort snu spotykany w wysokiej klasie hotelach.
Są to łóżka składające się z dwóch, a czasami trzech materaców. Podstawa łóżka to materac na ramie drewnianej na bazie sprężyn bonellowych lub kieszeniowych, na które nakłada się materac główny – zazwyczaj sprężynowy, ale można tutaj wykorzystać także bardziej nowoczesne rozwiązania. Czasami dokładany jest na całości dodatkowy materac nawierzchniowy. Konstrukcja taka daje wrażenie lekkości podczas snu i generalnie jest to rozwiązanie średniotwarde.
W naszej ofercie możecie wybrać wysokość materaca na ramie, bądź zmienić funkcjonalność łóżka stosując pojemniki na pościel, lub regulację kąta pochylenia części pod głową i pod nogami przy pomocy układu elektrycznego. Opcjonalnie można wyposażyć takie łóżko np. w podręczny sejf lub zestaw do dokowania iPod, iPhone itp. Dopasowujecie też Państwo odpowiedni rodzaj wezgłowia do łóżka, wg własnych upodobań i potrzeb, dobieracie Państwo nogi i odpowiednią tkaninę.

Wyświetlanie jednego wyniku