Dla dzieci

Nasza oferta materaców nastawiona jest pod każdym względem na bezpieczeństwo zdrowia człowieka, a dzieci przede wszystkim. Stąd charakteryzują się one  przede wszystkim stosowaniem materiałów w 100% naturalnie antybakteryjnych, przewiewnych i bezpiecznych dla zdrowia kręgosłupa malucha, jego układu oddechowego i nerwowego . Wykorzystujemy w ich budowie naturalne pianki roślinne włoskiej produkcji Biogreen, oraz pianki szwajcarskie AventO2, oraz pokrowce gwarantujące maksymalną higienę użytkowania. Co ważne, do klejenia pianek używamy tylko i wyłącznie certyfikowanego kleju Simalfa.
Nasze materace dla dzieci są gwarancją, że dziecko nie będzie się na nich przegrzewać, ani wyziębiać – dzięki temu będzie miało zagwarantowany lepszy, głębszy sen. Macie Państwo pewność, że w naszych materacach Waszym maluchom nie będą “towarzyszyć” niepożądani goście jak roztocza, pleśnie, grzybnie. W przypadku niektórych materaców nawet przypadkowe zalanie nie będzie powodowało utraty niektórych właściwości materaca. Dziecko będzie miało powierzchnię materaca całkowicie bezpieczną i higieniczną dla Jego zdrowia. Pozwali to na prawidłowy rozwój pod względem ortopedycznym, układu nerwowego i oddechowego. Kupujecie po prostu zdrowie dla swojego dziecka.
Cała nasza oferta jest skierowana głównie dla osób z Warszawy i okolic. Jednak materace nasze dostępne są też w wysyłce kurierem na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami droga mailową w celu ustaleniu kosztów przesyłki:
Napisz do nas

Nie znaleziono produktów, których szukasz.