Lateksowe

Nasze materace lateksowe  to skromna, ale starannie wyselekcjonowana pod względem bezpieczeństwa i profilaktyki dla zdrowia ludzkiego oferta wysokiej klasy materaców. Materace tego typu oferujemy oczywiście w naszych sklepach w Warszawie. Oferta jednak dostępna jest także w formie wysyłki kurierem w dowolny region naszego kraju.
Lateks, który używamy do produkcji materaców posiada domieszkę naturalnego mleczka kauczukowego, zbieranego na ekologicznych uprawach, pozyskiwanych w zgodzie z naturą. Płyty lateksowe produkowane są w najlepszych, europejskich zakładach specjalizujących się w ich produkcji. Jako jedna z nielicznych firm gwarantujemy, że nasz lateks charakteryzuje się największą gęstością 85 kg/m3.
Nasze materace lateksowe łączą w sobie elastyczność i sprężystość lateksu perforowanego (co zapewnia także odpowiednią wentylację w materacu), twardość i sprężystość pianki wysokoelastycznej Biospring, twardość kokosu oraz niespotykaną elastyczność i sprężystość pianki Night Fly. Dzięki takiej optymalnej budowie dwa modele naszych materaców lateksowych posiadają certyfikat wyrobu medycznego.
Do łączenia poszczególnych elementów w naszych materacach lateksowych używamy tylko i wyłącznie organicznego kleju szwajcarskiej firmy Simalfa. Jest to gwarancja nie tylko braku chemicznych oparów, ale także wytrzymałości spoin.

Wyświetlanie jednego wyniku