Sprężynowe

Nasze materace sprężynowe –  kieszeniowe, które oferujemy w Warszawie, charakteryzują się wysoką jakością nie tylko wkładów sprężynowych, ale także pozostałych materiałów. Wkłady sprężynowe w naszych materacach posiadają fizjonomiczny układ siedmiu stref twardości. Wykonywane są w dwóch technologiach – klasycznej sprężyny kieszeniowej i sprężyny typu multipocket 1000S (trzykrotnie większa ilość sprężyn o mniejszej średnicy). Sprężyna 1000S  zapewnia większą elastyczność i sprężystość punktową. W naszych materacach używamy też lateksu perforowanego, pianki PUR, pianki wysokoelastycznej – tradycyjnej, polargel i naturalnej pianki Biogreen, oraz pianki termoelastycznej Viscogreen. Część naszych materaców sprężynowych charakteryzuje się także certyfikatem wyrobu medycznego i długoletnimi gwarancjami użytkowymi.
Poszczególne elementy w naszych materacach sprężynowych łączymy przy pomocy super wytrzymałego i bezpiecznego dla zdrowia ludzkiego kleju organicznego szwajcarskiej firmy Simalfa. Na rynku Polskim jedynie nasze produkty wykorzystują ten klej do produkcji, który stawia nas w szeregach najlepszej europejskiej konkurencji w materacach.
Wykonujemy także wymiary niestandardowe w bardzo krótkim terminie do 14 dni kalendarzowych, a nasze materace nie są przetrzymywane na magazynach – trafiają do Klienta prosto z produkcji. Wiedza, jaką zgromadzili właściciele, pozwoli Państwu dobrać materac do indywidualnych potrzeb.

Wyświetlanie jednego wyniku