Termoelastyczne

Nasze materace termoelastyczne to produkty o bardzo wysokiej jakości za umiarkowaną cenę. Oferujemy je na co dzień w stacjonarnych sklepach w Warszawie. Jednak wszystkie nasze produkty wysyłamy też w dowolne miejsce w kraju kurierem. Cała nasza oferta, jaką znajdziecie Państwo poniżej,  produkowana jest na bazie nowoczesnych pian pozyskiwanych przy pomocy biokomponentów roślinnych, jak olejki rycynowe, lawendowe, sojowe. Posiadają one wysoką zdolność adaptacji do naturalnych krzywizn ciała ludzkiego. Dają Wam nie tylko odprężenie, ale przede wszystkim działają rozluźniająco na mięśnie. Tym samym pobudzają układ krwionośny do wydajniejszej pracy i charakteryzują się szybką reakcją na zmiany pozycji ciała.
Kupując nasze materace  masz gwarancję, że produkty używane do ich budowy są w 100% bezpieczne dla zdrowia pod każdym względem. Nie będą też wydzielać żadnych chemicznych oparów, ponieważ nawet klejenie odbywa się przy pomocy organicznego kleju szwajcarskiej firmy Simalfa. Część naszych materaców wykorzystuje nowoczesne pianki termoelastyczne zapobiegające przegrzewaniu i wyziębianiu się podczas snu. Dzięki temu nie będziesz mieć z nimi problemów nawet latem.
Jakość naszych materaców termoelastycznych poparta jest długoletnimi gwarancjami (nawet 15 lat). Odpowiednie certyfikaty jakości (Oeko Tex 100, ISO 9001, CertiPUR, Co2 Friendly, certyfikat wyrobów medycznych) są też gwarancją jakości. Większość naszej oferty jest produkowana w oparciu o fizjonomiczny układ tzw. siedmiu stref twardości.  System ten gwarantuje odpowiednie podparcie w każdym punkcie ciała śpiącego człowieka. Pamiętajcie, że nasza wykwalifikowana kadra posiada wyspecjalizowaną wiedzę, pozwalającą dobrać odpowiedni materac do indywidualnej budowy ciała i Waszych potrzeb.
Wszystkie produkty stanowią ofertę firmy Materasso Slovakia. Wszelkie komponenty produkowane są tylko i wyłącznie na ternie krajów Unii Europejskiej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10