Lustra

Lustra w naszej ofercie wykonywane są ręcznie, przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Powstają w Polsce i w najlepszych rzemieślniczych pracowniach na terenie Europy – Włochy, Hiszpania, Anglia, Francja, Czechy i Szwajcaria. Ramy są zawsze wykonywane z litego drewna (zamiast konkurencyjnego MDF). Szkło jest fazowane na życzenie Klienta, a masa ramiarska formowana ręcznie i ręcznie malowana, zdobiona, złocona.
Wszystkie lustra wykonujemy na dowolny, ustalony z Klientem wymiar w kilkuset dostępnych wzorach. Daje to możliwość stworzenia niepowtarzalnego, indywidualnego arcydzieła, zgodnego z gustem, możliwościami lokalowymi Klienta. Nasz kontrahent dokłada wszelkich starań, aby wszystkie lustra – zarówno te importowane, jak i te wykonywane na miejscu w Polsce – odznaczały się wysokim kunsztem wykonania.
Możesz także podejść bardzo indywidualnie do kolorystyki swojego lustra. Jesteśmy w stanie przygotować lustro w kolorystyce wg palety RAL, aby odzwierciedlało Twoją osobowość. Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic – nie martw się – lustro zostanie dostarczone do Ciebie i zamontowane we wskazanym przez Ciebie miejscu.
Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą luster i ram do obrazów na wymiar, to prosimy w tym wypadku o kontakt ze specjalistą pod numerem telefonu 735 933 217 i powołanie się na firmę Doria. Gwarantujemy ceny fabryczne!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16