Oprawy obrazów

Obraz bez odpowiednio dobranej oprawy jest praktycznie nagi. Dlatego nasza firma we współpracy z profesjonalną firmą ramiarską oferuje produkt oraz usługę renowacji starych ram. Tylko u nas znajdziesz specjalistów rzemieślników, którzy pomogą Ci w doborze odpowiedniej ramy, wykonają ją wg indywidualnego projektu i wymiarów. Również Wasze pamiątkowe fotografie z przeżytych wspaniałych chwil, imprez okolicznościowych znajdą u nas odpowiednią oprawę. I nie ważne, czy jesteś fanem stylu “starego”, angielskiego czy prostego, skandynawskiego. My znajdziemy ramę, która trafi w Twoje oczekiwania i będzie odzwierciedlać Twoją osobowość.
Bądź sobą i zaprojektuj swoją ramę, a my po prostu ją zmaterializujemy dla Ciebie! Zrobimy to profesjonalnie, w najlepszej możliwej cenie!
Jeżeli potrzebujesz pomocy z naszej strony, nie zwlekaj. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj z naszym specjalistą w dziedzinie opraw do obrazów pod numerem telefonu 735 933 217, powołując się na firmę Doria. Ramę dostarczymy do Ciebie, a jeżeli jesteś z Warszawy i okolic możesz także liczyć na profesjonalny montaż u siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.