Lampki biurkowe i dziecięce

Nasza oferta lampek dla dzieci i lamp biurowych, to efektowne, bajkowe lampy. Wszystkie nasze wyroby produkowane są w oparciu o bezpieczne tworzywa sztuczne, spełniające najsurowsze normy europejskie. Są to wyroby dystrybuowane na terenie Polski przez firmę Ideus z Katowic. Lampki dla dzieci w większości są wyposażone standardowo w energooszczędne świetlówki.
Chcesz zmotywować swoje dziecko do nauki? Nasze lampki Ci w tym pomogą. Są to nie tylko źródła bezpiecznego światła, ale także miejsce do przechowywania artykułów biurowych. Część lampek jest wyposażona w funkcjonalny zegarek z budzikiem, zasilanym bateriami AA (brak w zestawach). Są piękne kolorystycznie, bez kolorów rozpraszających uwagę. Co ważne, zastosowane tworzywa są trwałe i spełniają surowe normy jakościowe. Posiadają oczywiście certyfikat CE.
Jeżeli chcesz zakupić lampki z naszej oferty, to prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie. Można też skontaktować się nami telefonicznie 735 933 217 . Wysyłka towaru odbywa się następnego dnia roboczego po stwierdzonej wpłacie należności za zamówienie towaru.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.