Oprawy punktowe LED

Tutaj znajdziecie Państwo wysokiej klasy oprawy punktowe LED. Są to zarówno oprawy sufitowe, jak i oprawy ścienne. Wykorzystując technologię LED, dają one jasne, ciepłe światło, przy jednoczesnym minimalnym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Jest to oferta oświetlenia, wybrana przez polską firmę Ideus Katowice – lidera w tej dziedzinie.
Dzięki temu nasze oprawy punktowe LED charakteryzują się wytrzymałością, oraz długim okresem użytkowania. Wykorzystują one diody Power LED i charakteryzują wysoką klasą energetyczną A++. Nasze lampy to wysoce zaawansowana technika oświetlenia, która spełni oczekiwania każdego. To także bogate, oryginalne wzornictwo z najlepszych europejskich fabryk.
Metal, aluminium, szkło jakie wykorzystujemy  w obudowach opraw punktowych LED, to materiały wysokiej klasy. Dzięki nim, oprawy są trwałe, bezpieczne w użytkowaniu i spełniają wszystkie wyśrubowane normy jakościowe.
Wszystkie oprawy można nabyć drogą internetową, poprzez wysłanie mailem zamówienia do nas. Szczegółowe informacje można też uzyskać pod numerem telefonu 735 933 217 Wysyłka towaru odbywa się kurierem następnego dnia roboczego, po stwierdzeniu wpływu należności za zamówienie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.