Stelaże

Nasza oferta na stelaże pod materac jest naprawdę szeroka. Jest to produkcja naszego producenta – firmy Materasso, dzięki czemu możecie u nas zakupić nietypowe wymiary w bardzo krótkim okresie czasu. Posiadamy w swojej ofercie stelaże statyczne z regulacjami twardości części lędźwiowej, z listwami elastycznymi i twardymi, z regulacjami kąta pochylenia w sposób mechaniczny, lub przy pomocy układu siłowników elektrycznych. Tylko w naszej ofercie znajdziecie Państwo modele elektryczne współpracujące z szufladami i pojemnikami na pościel.
Wszystkie nasze produkty tego typu, które oferujemy w Warszawie, jako jedyne są impregnowane przed wilgocią i szkodnikami żywiącymi się drewnem, przy pomocy roślinnego olejku lawendowego. Dzięki temu są one trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, a do tego oferujące różną funkcjonalność, zależną od potrzeb Klienta i rodzaju zakupionego materaca.
Cała nasza oferta na tego typu produkty nie jest skierowana tylko i wyłącznie pod nasze materace, ale może być wykorzystana także pod konkurencyjne wyroby. Co ważne – 99% modeli przychodzi w wersji zmontowanej fabrycznie, co gwarantuje ich długowieczność.