Elektryczne

Stelaże elektryczne to specyficzne modele stelaży pod materac, które posiadają płynną regulację kąta pochylenia w różnych częściach stelaża przy pomocy elektrycznego mechanizmu sterowanego podręcznym pilotem. Wzorowane były na łóżkach ortopedycznych, stworzonych na podstawie naukowych badań. Idealne na każdą porę życia – poprawiają komfort spania, umożliwiają zmianę kąta pochylenia nawet osobom o ograniczonych możliwościach ruchowych.
Ze względu na liczne możliwości regulacji, stelaże tego typu współdziałają tylko z materacami elastycznymi tj. z pianki wysokoelastycznej, termoelastycznej, lateksu bez udziału sprężyn oraz kokosu. Jednak znacznie podnoszą funkcjonalność łóżka i wygodę spania.
W zdecydowanej większości rozwiązania elektryczne nie nadają się do stosowania wraz z szufladami i pojemnikami na pościel. Tylko w naszej ofercie jednak znajdziecie jeden stelaż, który dzięki swojej konstrukcji nadaje się do łóżek z pojemnikami i szufladami, bez ograniczania funkcjonalności.
Nasze stelaże elektryczne oferujemy w sieci sklepów stacjonarnych na terenie Warszawy, oraz poprzez sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem zapraszamy do oferty i kontakt pod numerem 735 933 217

Wyświetlanie jednego wyniku